top of page

BAZINĖ LIEKNĖJIMO-SVEIKATINGUMO PROGRAMA SUSIDEDA IŠ:

Apskaičiavome reikiamą baltymų, vitaminų, maistinių skaidulinių medžiagų ir mikroelementų balansą, kad parinktume produktus pagal įvairius organizmo poreikius.

Rytinis valgymas yra labai svarbi dienos raciono dalis, nuo jo sudėties priklauso ir potraukis saldumynams, ir apetitas visą dieną. Programa suteikia galimybę pusryčiauti taip, kad gautumėte daug baltymų, būtinų vitaminų ir mikroelementų, skaidulinių medžiagų ir antioksidantų6. Tokie pusryčiai padės užsitikrinti gerą savijautą! 

Food

MITYBOS PLANAS SU FUNKCINIAIS 2 VALGYMAS + TONIZUOJANTIS ŽOLELIŲ GĖRIMAS  

Kasdien labai svarbu aprūpinti organizmą būtinomis maistinėmis medžiagomis: vitaminais, mineralais, lengvai įsisavinamais baltymais, skaidulomis ir kitomis maistinėmis medžiagomis, bet tuo pačiu ir neviršyti kalorijų bei nepakelti cukraus kiekio kraujyje. Viso maratono metu megausitės skaniais, lengvai ir greitai paruošiamais funkciniais valgymais. Plačiau apie funkcinius valgymus.

6.jpg

MITYBOS KURSAI

Net 6 MITYBOS paskaitos, kurių įrašus gausi ir galėsi net mėnesį jais naudotis.

Kursų temos:

1. Pusryčiai ir vanduo. 2. Baltymai.   3. Angliavandeniai.    4. Riebalai.    5. Žarnyno veikla ir skaidulos.   

6. Imunitetas / Fizinis aktyvumas.


7.jpg

Paprasti ir lengvi receptai 

Dalinsimės receptais, užkandžiais, kuriuos paprasta, lengva pasigaminti ir kuriuos priderinsime prie savo ir šeimos poreiki. Išmoksite patys susikurti receptus iš to, ką turite savo šaldytuve. 

5.jpg

Asmeninės konsultacijos ir rekomendacijos

Viso pokyčio siekimo metu turėsite ASMENINĮ KONSULTANTĄ, kuris prižiūrės, padės ir atsakys iškilusius klausimus. Prieš startuodami gausite mitybos rekomendacijas ir instrukcijas, kurios padės startuoti, o eigoje konsultuositės su konsultantu.

bottom of page