top of page
Jurgitos.jpg

JURGITA

Nuo vaikystės turėjau kompleksą, kad buvau per liesa ir teko net dėtis kelias pėdkelnes, kad tik atrodyčiau storesnė. Kiek patyčių dėl per liesų kojų išgirdus buvau. 😔 Keista atrodo, kai visi dažniausiai norėdavo sulieknėti - mano situacija buvo priešinga. Tad tai reiškė, kad neturėdama žinių, valgydavau viską, ko norėdavau ir viską užvalgydavau saldumynais.

Reda.jpg

REDA

Susiformavau savo naujus įpročius, savo rėžimą ir pasiekiau savo rezultatą - minus 8 kg, minus 4,8 išorinių riebalų, - 1% vidinių riebalų (dabar mano vidinių riebalų rodiklis idealus) ir net minus 10 metų biologinio amžiaus (šiuos duomenis rodo specialios skanavimo svarstyklės), turiu kojas vietoj turėtų kaladžių ir mano pėda telpa į basutes, į kurias anksčiau net neįlįsdavo, nes jos pirktos prieš 10 metų.

Gitanos.jpg

GITANA

Ne tik - 20 kg., bet taip pat pasikeitė savijauta ir nuotaika!😍 Kaip pati sako, tai buvo nesunku!
Ar tam reikėjo gyventi virtuvėje ir lakstyti su daugybe maisto indelių? O gal jausti alkį?
NE! Tai buvo paprastai, su meile sau ir ne su kardinaliais pokyčiais! Lieknėjant gerėjo savijauta, miego kokybė, pradėjo spindėti akys ir t.t.

:)
Dovil4s.jpg

DOVILĖ

Mano sąskaitoje -6 kg ir sumažėjusios kūno apimtys. Dabar man tinka drabužiai, kuriuos dėvėjau prieš 10 metų! Bet kam dėvėti senus drabužius, kai parduotuvėje gali rinktis viską, kas patinka 🥰 O energijos kiek 💪 Tik ir ieškau laiptų, kuriais galėčiau užlipti, nors seniau apeidavau juos iš tolo 😁 O energijos ne tik fizinės padidėjo. Psichologiškai jaučiuosi daug geriau, dingo apatija 😇 Išnyko ir odos problemos, varginusios 15 metų! 

Agne.jpg

AGNĖ

 Būdama 31 metų daug geriau ir energingiau jaučiuosi nei 25. Toks jausmas, jog anksčiau tik egzistavau, kai didžiausias noras vakare - kuo greičiau grįžti namo, pavalgyti ir griūti į lovą, o šeštadienį pusę dienos tik miegoti, nes vis atrodydavo, jog miego per mažai ir jausdavausi nuolat pavargusi.🙅‍♀️Gyvenant taip, tada gal ir bijojau senti, bet dabar, kai dienos prasideda anksti ir su didžiule energija

Vytautas.jpg

VYTAUTAS

Vytautas apie pokyčius :"Pradėjus pokyčius greitu metu pastebėjau, kad rytais nebeima miegas, pagerėjo net varginančios odos problemos. Galvojau, kad bus sunkiau, bet nebuvo sudėtinga gaunant daug palaikyti ir priežiūros iš konsultantės. Per 9 mėnesius nukrito 30 kg ir jaučiuosi daug laisvesnis. Naktimis nebedūstu, geriau išsimiegu, tereikėjo subalansuoti mitybą. Geras jausmas, kai išmokau derinti mitybą!"

Daiva.jpg

DAIVA

“Jau per pirmą svorio metimo maratoną kai tik pradėjau naudoti funkcinės mityvbos produktus supratau, kad svorį galima numesti nebadaujant. Dabar rytais geriu vandenį, po to skaidulas su arbata. Man taip skaniau! Skaidulos išjudina organizmą, todėl su malonumu pusryčiauju, ko anksčiau nebuvo. Pradėjus funkcinės mitybos produktus beveik negeriu kavos, tiesiog nenoriu. Nebent labai kartais.

Dovilė.jpg

DOVILĖ

Praėjus kuriam laikui po gimdymo, susidraugavus su nauja rutina ir vaiko priežiūra, Dovilė galėjo bent šiek tiek daugiau laiko skirti sau, tad pirmas žingsnis kurį ji žengė į savo pokyčius - įtraukė į savo mitybą fubkcinius pusryčius ir prisijungė prie mūsų organizuojų lieknėjimo online projektų. Dovilės atsiliepimai pradėjus keisti mitybą: “Subalansuoti pusryčiai man suteikė daugiau energijos, sumažino saldumynų poreikį ir žinoma nutirpdė kilogramus, kurie buvo užsilikę po gimdymo.

bottom of page