Jurgitos.jpg

JURGITA

Nuo vaikystės turėjau kompleksą, kad buvau per liesa ir teko net dėtis kelias pėdkelnes, kad tik atrodyčiau storesnė. Kiek patyčių dėl per liesų kojų išgirdus buvau. 😔 Keista atrodo, kai visi dažniausiai norėdavo sulieknėti - mano situacija buvo priešinga. Tad tai reiškė, kad neturėdama žinių, valgydavau viską, ko norėdavau ir viską užvalgydavau saldumynais.

Reda.jpg

REDA

Susiformavau savo naujus įpročius, savo rėžimą ir pasiekiau savo rezultatą - minus 8 kg, minus 4,8 išorinių riebalų, - 1% vidinių riebalų (dabar mano vidinių riebalų rodiklis idealus) ir net minus 10 metų biologinio amžiaus (šiuos duomenis rodo specialios skanavimo svarstyklės), turiu kojas vietoj turėtų kaladžių ir mano pėda telpa į basutes, į kurias anksčiau net neįlįsdavo, nes jos pirktos prieš 10 metų.

Gitanos.jpg

GITANA

Ne tik - 20 kg., bet taip pat pasikeitė savijauta ir nuotaika!😍 Kaip pati sako, tai buvo nesunku!
Ar tam reikėjo gyventi virtuvėje ir lakstyti su daugybe maisto indelių? O gal jausti alkį?
NE! Tai buvo paprastai, su meile sau ir ne su kardinaliais pokyčiais! Lieknėjant gerėjo savijauta, miego kokybė, pradėjo spindėti akys ir t.t.

:)
Dovil4s.jpg

DOVILĖ

Mano sąskaitoje -6 kg ir sumažėjusios kūno apimtys. Dabar man tinka drabužiai, kuriuos dėvėjau prieš 10 metų! Bet kam dėvėti senus drabužius, kai parduotuvėje gali rinktis viską, kas patinka 🥰 O energijos kiek 💪 Tik ir ieškau laiptų, kuriais galėčiau užlipti, nors seniau apeidavau juos iš tolo 😁 O energijos ne tik fizinės padidėjo. Psichologiškai jaučiuosi daug geriau, dingo apatija 😇 Išnyko ir odos problemos, varginusios 15 metų! 

Agne.jpg

AGNĖ

 Būdama 31 metų daug geriau ir energingiau jaučiuosi nei 25. Toks jausmas, jog anksčiau tik egzistavau, kai didžiausias noras vakare - kuo greičiau grįžti namo, pavalgyti ir griūti į lovą, o šeštadienį pusę dienos tik miegoti, nes vis atrodydavo, jog miego per mažai ir jausdavausi nuolat pavargusi.🙅‍♀️Gyvenant taip, tada gal ir bijojau senti, bet dabar, kai dienos prasideda anksti ir su didžiule energija