top of page

Sveikesnis tinginys be pridėtinio cukraus


Grįžtame su nauju, maistingu ir žinoma saldžiu receptu! Pristatome Jums – sveikesnį tinginį be pridėtinio cukraus. Nors ir be cukraus, bet jame tikrai nepasigesite saldumo. Šiame recepte nėra sausainių, kondensuoto pieno, sviesto, balto/rudo/cukranendrių ar kitokio pridėtinio cukraus. Jame tik gardieji džiovinti vaisiai ir kokosų aliejus.


Daugelis moka pagaminti mėgstamą senovinį tinginį vos iš kelių produktų, tačiau ir šis naujos kartos receptas tikrai nėra sudėtingas. Gal netgi lengvesnis už įprastą, o ir mums taip trūkstamo laiko neužima.

Taigi, jei esate pasiruošę nustebinti savo šeimą, draugus ar bendradarbius sveiku, saldžiu, naujovišku tinginio gabalėliu, Jums reikės:

✔ 120 g minkštų datulių be kauliukų (galima trumpam užmerkti vandeny

✔ 2 v.š. nesaldžios kakavos;

✔ 100 g kokosų aliejaus;

✔ 170 g kokių tik norit džiovintų vaisių, riešutų. Galite naudoti džiovintų vaisių mišinį arba atskirų rūšių, pagal savo norus.

Paruošimas:

1. Praplauti ir užmerkti džiovintus vaisius, riešutus. (laikyti apie 20min.);

2. Ištirpinti kokosų aliejų, sudėti datules, kakavą ir viską sutrinti su maisto smulkintuvu;

3. Į datulių ir kokosų aliejaus masę įberti išmirkytus vaisius, riešutus ir viską sumaišyti;

4. Masę dėti į plastikinį maišelį ir laikyti šaldytuve bent kelias valandas, kol tinginys visiškai sustings.

Štai ir viskas – greitas, sveikas, saldus ir pilnas naudingų medžiagų tinginys. Ir dar kartą priminsime, kad be pridėtinio cukraus, kuris mums nesuteikia nei geros savijautos, nei naudos mūsų organizmui.

Saldaus!

1,244 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page