top of page

VIRŠKINIMO PALAIKYMO-SVEIKATINGUMO PROGRAMA SUSIDEDA IŠ:

SUBALANSUOTAS RACIONAS IR KOMFORTIŠKAS VIRŠKINIMAS – TAI AKTYVUS GYVENIMAS

Kompleksinis požiūris į mitybą, padedantis sureguliuoti virškinimo sistemos veiklą, kad galėtumėte gyventi aktyviai ir nejausti diskomforto.

Gyvenimo džiaugsmas prasideda nuo gero apetito ryte. Kad ir kokiu sveikatos aspektu – optimaliu svoriu, energingumu, imunitetu – rūpintumės, mūsų darbo pagrindas yra virškinimo palaikymas ir visavertis racionas. Funkcinių produktų, kuriuose gausu visaverčių baltymų, skaidulinių medžiagų, alavijų ekstrakto, vitaminų ir mineralų, įtraukimas turės teigiamos įtakos virškinimo sistemos veiklai. 

Food

MITYBOS PLANAS SU FUNKCINIAIS 2 VALGYMAIS + PAPILDOMOS SKAIDULOS  

Kasdien labai svarbu aprūpinti organizmą būtinomis maistinėmis medžiagomis: vitaminais, mineralais, lengvai įsisavinamais baltymais, skaidulomis ir kitomis maistinėmis medžiagomis, bet tuo pačiu ir neviršyti kalorijų bei nepakelti cukraus kiekio kraujyje. Viso maratono metu megausitės skaniais, lengvai ir greitai paruošiamais funkciniais valgymais

6.jpg

MITYBOS KURSAI

Net 6 MITYBOS paskaitos, kurių įrašus gausi ir galėsi net mėnesį jais naudotis.

Kursų temos:

1. Pusryčiai ir vanduo. 2. Baltymai.   3. Angliavandeniai.    4. Riebalai.    5. Žarnyno veikla ir skaidulos.   

6. Imunitetas / Fizinis aktyvumas.


7.jpg

Paprasti ir lengvi receptai 

Dalinsimės receptais, užkandžiais, kuriuos paprasta, lengva pasigaminti ir kuriuos priderinsime prie savo ir šeimos poreiki. Išmoksite patys susikurti receptus iš to, ką turite savo šaldytuve. 

5.jpg

Asmeninės konsultacijos ir rekomendacijos

Viso pokyčio siekimo metu turėsite ASMENINĮ KONSULTANTĄ, kuris prižiūrės, padės ir atsakys iškilusius klausimus. Prieš startuodami gausite mitybos rekomendacijas ir instrukcijas, kurios padės startuoti, o eigoje konsultuositės su konsultantu.

bottom of page