top of page

Sveiki kakaviniai keksiukai be cukraus, miltų ir sviesto


Pirmieji mūsų sveiki keksiukai be pridėtinio cukraus! Ir su labai neįprastu receptu, nes jų vienas pagrindinių ingredientų – garuose virtos pupelės. Ko gero, niekada nebūtume pačios sugalvojusios gaminant desertą į jo sudėtį įtraukti šių pupelių. Mums šiuo atveju pasitarnavo internetas, kuriame ir klaidžiojome ieškodamos įkvėpimo naujam skanėstui pagaminti. Pamačiusios receptą su pupelėmis labai nustebome, todėl būtinai norėjome jį išbandyti ir žinoma, įdėti dalelę savęs, papildant receptą savais ingredientais.

Šis receptas tikrai paprastas ir greitai paruošiamas. Į jį galite įtraukti jūsų mėgstamų džiovintų vaisių, riešutų, kokoso drožlių ar kitokių maistingų ingredientų, kurie praturtintų ne tik deserto skonį, bet ir būtų naudingi jūsų sveikatai.

Keksiukai gavosi labiau sodraus skonio nei saldūs. Galėtume sakyti – lengvai saldaus skonio. Jeigu norisi saldesnių keksiukų - patartume arba įdėti daugiau medaus, arba skaninti su agavų sirupu.


Sveiki kakaviniai keksiukai be cukraus, miltų ir sviesto | www.salduolis.lt

✔ 1 indelis garuose virtų pupelių;

✔ 4 kiaušinių;

✔ 1 banano;

✔ 3 v.š. medaus;

✔ 4 v.š. kakavos miltelių;

Visus ingredientus sutrinti iki vientisos masės, į tešlą sudėti susmulkintus graikinius riešutus ir viską išmaišyti. Tešlą paskirstyti į keksiukų formeles arba galima kepti paprastą pyragą. Viskas – paprastesnės gaminimo eigos turbūt nebūna!

Saldaus!

300 views

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page